Jak korzystać EMA

Wiele pytań dotyczących sposobu korzystania średnią ruchomą lub expontetial średnia ruchoma lub które ustawienia są right.For pierwszą część pytania mam odpowiedzi. Na drugą część pytania, jak powiedziałem w Tylko najlepsze porady niektórych komentarzach nie ma nic o tym standardzie. Należy dokonać backtest, należy dokonać transakcji papierowych i zobaczyć, które ustawienia lepiej pasować do strategii. Mógłbym powiedzieć, jakie ustawienia pasuje do mojej strategii.

Przede wszystkim wolę EMA, ponieważ są bardziej skoncentrowane na teraźniejszości i jestem dni przedsiębiorca. OM są bardziej skoncentrowane na teraz mówi past.So, w jaki sposób można korzystać z EMAS?

 

  • rozjazdy EMAS

Na tym wykresie mam 2 EMAS. Zielona jeden z 4 okresów i czerwony jeden z 8 okresów. Używam tych ustawień tylko w wykresie 1min, a przede Nie klikaj! wszystkim w 60 s transakcji. Spójrz na niebieskim rectangle.We posiada zwrotnicę i teraz jest powyżej EMA zielony czerwony. To s kupić signal.On drugiej strony mamy sygnał sprzedaży.

  • Cena łamie EMAS

 

Na tym wykresie widać, że duża czerwona świeca w prostokącie łamie 2 EMAS. Jeśli kolejna świeca otworzyć poniżej dwóch EMA mamy tutaj sprzedać signal.On drugiej strony mamy sygnał kupna. (To znaczy jeśli niedźwiedzi świecę rozbija 2 EMAS oraz kolejną świecę otwartych ponad 2 EMA).

Dla większych TFS jak 5 minut używam 13, 26 EMAS.

 

  • EMA jako S / R

Wielokrotnie EMA może służyć jako nośnik lub resistance.This przykład 200 EMA działać jako podparcie w tabeli 5 min.


Osobiście, jeśli chcę użyć EMA do identyfikacji http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ podporach lub opory używam Tenkan i Kijun z Ichimoku. Spójrz na kolejnym wykresie.

 

To od pary AUDUSD walutowym. Cena łamie Kumo i mamy jasną dół trend. Tenkan jest czerwona linia i Kijun jest niebieska.Zauważ, jak dobrze Tenkan odrzuca cenę, gdy cena stara się poruszać w górę. Jest to http://www.opcjeonline.com/plus500/ solidna odporność fizyczną. Mogę liczyć na 4 lub więcej transakcji ITM w tym wykresie w kierunku trendu.