Znaczenie wpisy

Kostasze jest tutaj. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami moimi transakcji i zrobić kilka uwag na ich temat znaczenia swoich wpisów. Jak powiedziałem w poprzednim artykule, wpisy są najważniejsze swojego trades.Everone może www.opcjeonline.com mieć dobrą i solidną strategię, ale fałszywe lub wczesne wpisy mogą zniszczyć jego account.I zamierzam podać kilka wskazówek. Oto moje transakcje dzisiaj.

 

3/5 ITM. To nie jest mój najlepszy występ z powodu wcześniejszego wejścia w EUR / JPY. To może być 4/5, szanowany wydajność, ale tak nie jest. Zobaczmy dlaczego. Oto pierwszy zrzut ekranu.

 

Wziąłem transakcji w ciągu pierwszych trzech niebieskich polach. Pochodna 4 th pole jest handel ITM ale nie ma go, bo nie był z przodu monitora. W pierwszym niebieskim polu widać, że mamy cały numer (linia cyan) .Czas pierwsze cena hit cały numer o długiej zielonej świecy mamy rejection.Notice długi knot opcjeonline świecy przeboju candle.The ten poziom i mamy odrzucenie w tych samych minute.This jest nasz drugi raz resistance.The cena hit tego poziomu wziąłem put.Our RSI był overbought.The towarowy był ITM.

Spójrzmy teraz na drugim niebieskim pudełku. Oto mój zawód OTM powodu wczesnego entry.We znowu cała cena number.The hit tego poziomu i mamy małą rejection.So, wziąłem put.OTM. Gdzie jest moja wina? powiem wam, gdzie is.http://www.opcjeonline.com/topoption/ Look na początku screenshot.Near taką samą liczbę całą mamy opór, ale nie w liczbie całkowitej, w pobliżu it.A trochę nad nim.Trzy minuty później cena złamał ten opór. Oznacza to, że cena ma siły, by przebić ponownie tego poziomu (mój wpis) .Furthermore, 8 Okres RSI nie była w stanie wykupienia w moim entry.Another signal.After jednej minuty, kiedy to cena hit rzeczywistych rezystancji trochę powyżej liczby całkowitej mamy odciągnąć. To jest właściwe wejście i to ITM.

3 rd niebieskie box.The czerwona linia pozioma jest szybkie kliknięcie silnym przeszłości resistance.I czekał cena trafić ten poziom i wziąłem put.ITM.

 

Oto druga screenshot.In niebieskie okno widać handel I took.Notice czerwona pozioma line.It silna obok Opór dnia i liczby całkowitej, too.Our 8 Okres RSI jest bardzo wykupienia (hit prawie poziom 80) .W tym przypadku mamy tak wiele wskazówek, które dają nam jasny sygnał dla naszych trade.I wziął put, gdy cena hit tego level.We miał odrzucenie w tej samej chwili, a po tym cena rada porusza się w dół przez około 10 minutes.ITM. Trzeba zawsze patrzeć na zachowanie cen w past.You zawsze powinien zauważyć odrzucenia, siła cenie i zawsze powinna „czuć rynku” przed każdym handlu. Nie handlować mechanicznie.